Nadpis stránky

Test polovičního obsahu

  • test
  • test2
  • test3

Test polovičního obsahu (druhý sloupec)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris sed tincidunt lorem. Donec egestas sagittis luctus. Integer massa odio, porta at est eget, mollis mollis diam. Duis nisl nisl, imperdiet eget volutpat et, faucibus et sem. Vivamus laoreet mattis tincidunt. Vivamus dignissim turpis est, at aliquet enim fermentum eu. Proin luctus fermentum nulla. Praesent a libero dapibus, interdum odio et, imperdiet odio. Pellentesque rhoncus nisl in lorem ultrices, ut mollis lacus dictum. Phasellus vel volutpat ipsum, nec tempus arcu. Aliquam id accumsan mauris.

 

Školení na objednávku

Termín a místo konání přizpůsobíme Vašim požadavkům - přijedeme za Vámi, školíme po celé České republice.

Odbornou náplň školení upravíme podle potřeb Vaší organizace.

Spolupracuje s námi více než 100 externích lektorů, specialistů, spoluautorů zákonů a tvůrců norem.

Na základě Vaší specifikace Vám obratem zašleme:

  • program školení
  • časový harmonogram
  • cenovou nabídku
 

AKREDITOVANÉ KURZY A SEMINÁŘE

Písemná komunikace - úřední písemnosti

Etiketa a norma v písemném styku

Komunikace v telefonním styku - etiketa a kultura telefonování

Etiketa a společenské chování

Účinné strategie při řešení konfliktních situací

Zvládání a prevence stresu a syndromu vyhoření

Timemanagement - čas neřídíme, řídíme sami sebe v čase

Teambuilding - týmová spolupráce

Porady jako účinný komunikační nástroj

Prevence proti korupci

Prezentační dovednosti - základní pravidla vystupování na veřejnosti

Prezentační dovednosti - praktický nácvik vystupování na veřejnosti

Prezentační dovednosti - prezentační techniky

 

Aktuality

Novinka - elektro workshop pro revizní techniky, projektakty a montážní firmy.NOVINKA seminář - "Co dál projektante, montére a revizní techniku v roce 2020?"
Přinášíme další aktuální informace ke vznikající technicko normalizační informaci (TNI) a následné změně Z2 k ČSN 33 2000-6 ed.2:2017. Předpokládáme, že v době konání tohoto semináře bude k dispozici již i tištěná podoba TNI k této normě a následné změny Z2.
Porovnáme a vysvětlíme informace z připravované TNI a dáme je do souladu se zněním nové normy na revize, vysvětlíme některé vazby mezi nimi a upozorníme na stávající i nová rizika z toho plynoucí v práci nejen revizního technika, ale nově i projektanta, montéra, ale také investora či provozovatele.

Více informací >>>

Konference RADIOKOMUNIKACE 201956. ročník ARTEZ
Právě proběhl další ročník tradičního odborného Aktivu Revizních Techniků Elektrických Zařízení, který se konal ve dnech 28. - 29. 1. 2020 v Praze - Průhonicích
Hlavním tématem, kterého se dotýkala většina přednášek, byly  technicko-normalizační informace k normě ČSN 33 2000-6 ed.2 na revize elektrických instalací nízkého napětí. Byly ukázany některé postupy, které snižují rizika při práci revizního technika, projektanta i montéra. Vše v souvislosti nejen s novou normou na revize, ale i s dalšími nově vydanými normami, které mají na práci těchto profesí zásadní vliv.
Posluchače jsme seznámíli také s problémy vzniklými při zpracování TNI a vysvětlíme některé možné nejasnosti nové normy, které se staly předmětem řady diskusí mezi elektrikáři.

Více informací >>>

Novinka - elektro workshop pro revizní techniky, projektakty a montážní firmy.VELKÝ ÚSPĚCH semináře "Bezpečnost elektrických zařízení teoreticky, ale i prakticky"
Dne 6. 11. 2019 proběhla náše první akce pod taktovkou odborného garanta Radoslav Riegera a ve spolupráci našimi nejlepšími lektory RTEZ - Ing. Horčičkou a Ing. Víznerem.
Seminář se věnoval především praxijeho cílem bylo provést od počáteční revize a kontroly elektrických spotřebičů a elektrického ručního nářadí během používání (ČSN 33 1600 ed.2: 2009) až po úkony a nezbytná měření po opravách a při údržbě VETZ.
A protože akce zaznamenala obrovský úspěch, budeme rádi v tomto trendu zaměřeném na praxi pokračovat.

Více informací >>>

Balíček příruček IN-EL, spol. s r.o.pro přípravu ke zkouškám revizních technikůNová příručka IN-EL, spol. s r.o.: Praktické pomůcky a tabulky pro elektrotechniky
V tomto, již čtvrtém – aktualizovaném vydání této příručky jsou pomůcky (zde uváděné jako obrázky) doplněny komentářem a aktualizovány podle technických norem platných k 1. 6. 2019. Příručka je přehledem informací, o kterých předpokládáme, že jsou důležité pro elektrotechniky zabývající se projektováním, montáží a revizemi elektrických instalací a zařízení, jejich připojováním, jištěním, řádným dimenzováním, ochranou před úrazem elektrickým proudem atd.

Více informací >>>