ARTEZ 2016

52. ročník Aktivu Revizních Techniků Elektrických Zařízení


Zve Vás na letošní aktiv,

který opět nabízí elektrikářům a především revizním technikům odborné přednášky i kvalitní přednášející k aktuálním problémům současné elektrotechnické praxe.

Účastníci se i letos dozví řadu novinek z tvorby norem a předpisů a jejich použití v jejich odborné praxi, další pokračování praktického používání přepěťových ochran. 
V neposlední řadě se pak seznámí s právními důsledky špatné práce revizního technika, a to nejen v pohledu zkušeného právníka a učitele na právnické fakultě, ale přímo i od vedoucích pracovníků Technické inspekce ČR s přispěním státního zastupitelství. 

Vzhledem ke stále přibývajícím požárům od elektrického zařízení budou určitě pro účastníky zajímavé i zkušenosti vyšetřovatelů HZS a Technického ústavu požární ochrany zaměřené především na práci revizních techniků a elektrotechniků v souvislosti s vyšetřováním příčin požárů od elektrického zařízení. 

52. aktiv revizních techniků v roce 2016 prostě přináší ověřenou kvalitu přednášek od zkušených přednášejících z praxe, což potvrzuje i stabilní účast posluchačů řadu let nazpátek. Doufáme, že i letos nezklameme důvěru našich věrných posluchačů a náš program přiláká i řadu nových i mladých elektrotechniků.

Veškeré informace včetně PŘIHLÁŠENÍ naleznete NOVĚ 
na našich internetových stránkách KONFERENCE.UNIT.CZ.

 

Nenašli jste vzdělávací akci v místě či datu, který vám vyhovuje? Kontaktujte nás!