• 25letzkušeností
  • 20technickýchoborů
  • 50odbornýchlektorů
  • 45tisícproškolených
 

Aktuality

Seminář pro revizní techniky, projektanty a montážní firmy s názvem Seminář Digital Broadcasting, s.r.o. zaměřený na přechod
terestrického vysílání v ČR na DVB-T2


Vzdělávací akce je určena především servisním technikům společných televizních antén i odborné veřejnosti zabývající se provozováním, údržbou zařízení, přípravou, projektováním a instalací Společných televizních antén a televizních domovních rozvodů. 
Seminář se bude konat 6. února 2019 v DC Rezidence Praha nebo 7. března 2019 ve Fakultní nemocnici Brno.  

Více informací >>>

Balíček příruček IN-EL, spol. s r.o.pro přípravu ke zkouškám revizních technikůNovinka - nové typy balíčků příruček IN-EL, spol. s r.o.
Nyní si můžete pořídit balíček příruček pro přípravu ke zkouškám revizních techniků, a to v tištěné podobě i jako e-knihy. Třetí možností je zvolit balíček příruček a tříměsíčního předplatného našeho informačního servisu iiSEL.
Další novinkou jsou pak kombinované balíčky tištěné knihy a e-knihy. Můžete si tak svou oblíbenou příručku číst v papírové formě doma a v elektronické formě na cestách nebo v terénu.
Všechny balíčky Vás vyjdou o 20 % levněji než samostatně kupované položky.

Více informací >>>

kurz Vyhlášky 50/78 Sb. se zaměřením na výbušné prostředíNový kurz Vyhlášky 50/78 Sb. se zaměřením na výbušné prostředí

Zveme Vás na nový kurz, jehož cílem je proškolit pracovníky v elektrotechnice dle
vyhlášky č. 50/1978 Sb. se zaměřením na výbušné prostředí a připravit je na zkoušku odbornosti, která je na závěr tohoto školení.

Více informací >>>