• 27letzkušeností
  • 20technickýchoborů
  • 50odbornýchlektorů
  • 45tisícproškolených
 

Aktuality

Balíček příruček IN-EL, spol. s r.o.pro přípravu ke zkouškám revizních technikůNová příručka IN-EL, spol. s r.o.: Elektrické instalace v bytové a občanské výstavbě
Příručka obsahuje základní kritéria pro projektování a provádění elektrických instalací v bytových domech, rodinných domcích a objektech občanské výstavby i s přihlédnutím ke specifickým potřebám osob se zdravotním postižením.
I v tomto sedmém vydání je kladen důraz na provádění elektrických instalací v nástavbách, dostavbách, vestavbách, částečných či celkových rekonstrukcích jednotlivých bytů nebo kompletních elektrorozvodů v objektu bytového domu či objektu občanské výstavby.

Více informací >>>

Seminář NOVINKA - seminář "Rizika vznikající při nedostatečném určení rozsahu prováděné revize" a úloha správného určení vnějších vlivů při provádění revizí v jednoúčelových zařízeních dle ČSN 33 2000 část 7 z pohledu soudního znalce.
Zveme Vás na vzdělávací akci, která se bude konat dne 18. 6. 2019 v Praze, a která chce poukázat na některá rizika při provádění revizí i následném zpracování revizní zprávy z pohledu soudního znalce.

Více informací >>>

Seminář DOPORUČUJEME - seminář České agentury pro standardizaci ČAS
s názvem "Ochrana před úrazem elektrickým proudem a vnější vlivy v praxi projektanta, montéra a revizního technika" ukáže účastníkům problémy spojené s navrhováním ochrany před úrazem elektrickým proudem, které jsou navázány na nedostatečné či nesprávné určování vnějších vlivů v prostorách občanské výstavby, průmyslu i ve zvláštních objektech dle souboru ČSN 33 2000, část 7.

Více informací >>>

Novinka - elektro workshop pro revizní techniky, projektakty a montážní firmy.Ohlédnutí a pozitivní ohlasy na naši novinku v podobě elektro "workshopu"
Opět jsme trochu netradičním způsobem vzdělávali se zaměřením na praxi pro specialisty elektro, ať již revizní techniky, projektanty, ale i montážní firmy. V odpoledním bloku byli všichni rozděleni do menších skupin podle své odbornosti. Úvodní nejistota projektu ale předčila naše očekávání. Nejen účastí, ale i praktickým zaměřením, množstvím dotazů, které mohli zástupci SUIP, TIČR či další odborníci zodpovídat nebo ukázat.
Vzhledem ke své úspěšnosti chystáme pokračování tohoto typu školení (elektro workshop).

Více informací >>>

Balíček příruček IN-EL, spol. s r.o.pro přípravu ke zkouškám revizních technikůNové typy balíčků příruček IN-EL, spol. s r.o.
Nyní si můžete pořídit balíček příruček pro přípravu ke zkouškám revizních techniků, a to v tištěné podobě i jako e-knihy. Třetí možností je zvolit balíček příruček a tříměsíčního předplatného našeho informačního servisu iiSEL.
Další novinkou jsou pak kombinované balíčky tištěné knihy a e-knihy. Můžete si tak svou oblíbenou příručku číst v papírové formě doma a v elektronické formě na cestách nebo v terénu.
Všechny balíčky Vás vyjdou o 20 % levněji než samostatně kupované položky.

Více informací >>>