• 27letzkušeností
  • 20technickýchoborů
  • 50odbornýchlektorů
  • 45tisícproškolených
 

Aktuality

Balíček příruček IN-EL, spol. s r.o.pro přípravu ke zkouškám revizních technikůPrázdninové slevy příruček IN-EL, spol. s r.o.

Připravili jsme pro vás oblíbené prázdninové slevy. Po dobu trvání letních prázdnin si můžete pořídit s 20% slevou z nabídky e-shopu IN-EL vše kromě bezpečnostních tabulek. Stačí jen při nákupu použít slevový kód LETO20.

Více informací >>>

Technická školení na míru pro firmy.Technické školení na míru pro firmy.
Umíme připravit komplexní řešení technického vzdělávání pro firmy na míru. Odbornou náplň školení upravíme podle potřeb Vaší organizace. Spolupracujeme s více než 100 externími lektory, specialisty významných firem či tvůrci norem. Každoročně proškolíme přes 2000 zaměstnanců technických profesí - naše reference.
Máte více profesí nebo zaměstnanců technického oboru ve firmě a uvažujete o komplexním řešení? Zde naleznete seznam profestí a nezávazný poptávkový formulář.

Více informací >>>

Balíček příruček IN-EL, spol. s r.o.pro přípravu ke zkouškám revizních technikůNová příručka IN-EL, spol. s r.o.: Elektrické instalace v bytové a občanské výstavbě
Příručka obsahuje základní kritéria pro projektování a provádění elektrických instalací v bytových domech, rodinných domcích a objektech občanské výstavby i s přihlédnutím ke specifickým potřebám osob se zdravotním postižením.
I v tomto sedmém vydání je kladen důraz na provádění elektrických instalací v nástavbách, dostavbách, vestavbách, částečných či celkových rekonstrukcích jednotlivých bytů nebo kompletních elektrorozvodů v objektu bytového domu či objektu občanské výstavby.

Více informací >>>

Novinka - elektro workshop pro revizní techniky, projektakty a montážní firmy.Ohlédnutí a pozitivní ohlasy na naši novinku v podobě elektro "workshopu"
Opět jsme trochu netradičním způsobem vzdělávali se zaměřením na praxi pro specialisty elektro, ať již revizní techniky, projektanty, ale i montážní firmy. V odpoledním bloku byli všichni rozděleni do menších skupin podle své odbornosti. Úvodní nejistota projektu ale předčila naše očekávání. Nejen účastí, ale i praktickým zaměřením, množstvím dotazů, které mohli zástupci SUIP, TIČR či další odborníci zodpovídat nebo ukázat.
Vzhledem ke své úspěšnosti chystáme pokračování tohoto typu školení (elektro workshop).

Více informací >>>