• 31letzkušeností
  • 26technickýchoborů
  • 53odbornýchlektorů
  • 55tisícproškolených

Aktuality

FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY III - PŘIPOJENÍ, REVIZE, POŽÁRNÍ OCHRANA - 5. 12. 2023
Zveme Vás na úspěšný seminář, který je uceleným, srozumitelným a praktickým průvodcem při zřizování a provozu fotovoltaické elektrárny nejen z pohledu praxe, ale i současně platné legislativy a požární ochrany. 
Seminář je určen nejen pro revizní techniky, ale je vhodný pro montážní pracovníky a všechny odborníky v oboru elektro. Tento seminář navazuje na předchozí semináře a je doplněn o nové aktualizované informace.
Nová příručka z edice ELEKTRO
Připravili jsme novou příručku Edice ELEKTROPraktické pomůcky a tabulky pro elektrotechniky (páté – aktualizované vydání)K dispozici je jak v tištěné, tak v elektronické variantě ve formátu PDF. Tuto příručku můžete také zakoupit za zvýhodněnou cenu jako praktický balíček tištěné a e-knihyčtvrtého vydání této příručky (které nám zbývá ještě několik desítek kusů) jsme snížili cenu na polovinu (143,- Kč včetně DPH).
Odborná publikace pro STOMATOLOGY
Pro účastníky našich kurzů máme odbornou publikaci určenou pro problematiku radiační ochrany na stomatologických pracovištíchÚčastníci našich kurzů mají uvedenou publikaci v ceně kurzovného (v případě online kurzu ve formě PDF). 
Nyní ji nabízíme i pro širokou odbornou veřejnost v tištěné podobě.   

400 testových otázek - Odborná způsobilost v elektrotechnice
Připravili jsme pro Vás brožuru s téměř 400 testovými otázkami z Odborné způsobilosti v elektrotechnice. Jednotlivé otázky obsahují (kromě správných odpovědí) také hypertexové odkazy na konkrétní vyhlášky, normy a zákony. 
BOFFIN - elektronická stavebnice pro kutily
Připravili jsme pro Vás nabídku elektronických stavebnic pro malé (ale i velké) kutily. Elektronická stavebnice obsahuje základní desku, do které se jednotlivé součástky nacvakávají. Výsledkem je fungující projekt, jako např. detektor lži, vodní poplach, rádio, měřič tlaku, detektor pohybu, laser a další velké množství vlastních projektů. S elektronickou stavebnicí BOFFIN se uživatelé jednoduchou a zábavnou formou naučí základům elektroniky a fyziky.
iiSEL® — Informační servis pro elektrotechniky
Naše dceřiná firma IN-EL spol. s r.o. poskytuje široké elektrotechnické veřejnosti komerční informační, poradenské a konzultační služby v oboru silnoproudé elektrotechniky jednak v tištěné (vydavatelství), pak také v elektronické podobě (internetový informační servis pro elektrotechniky – iiSEL®). Přispíváme tak k rozvoji české elektrotechniky a ke zvyšování odborné úrovně elektrotechniků a firem podnikajících v oborech elektro. Naše produkty jsou využívány jak k základnímu, tak i k celoživotnímu vzdělávání elektrotechniků.