• 31letzkušeností
  • 26technickýchoborů
  • 53odbornýchlektorů
  • 55tisícproškolených

Aktuality

Odborná publikace pro STOMATOLOGY
Pro účastníky našich kurzů máme odbornou publikaci určenou pro problematiku radiační ochrany na stomatologických pracovištíchÚčastníci našich kurzů mají uvedenou publikaci v ceně kurzovného (v případě online kurzu ve formě PDF). 
Nyní ji nabízíme i pro širokou odbornou veřejnost v tištěné podobě.   

Zveme Vás na odborný seminář - Zákon o zadávání veřejných zakázek
Seminář zadávání veřejných zakázek v roce 2023 dle právní úpravy v zákoně č. 134/2016 Sb., reaguje nejen na výklad postupů a institutů v zákoně, ale rovněž i na aktuální rozhodovací praxi a další výkladové otázky, které se vyskytují již v souvislosti s realizací zadávacích řízení dle této právní úpravy. 
Odborné semináře se konají v Brně dne 4. 10. 2023 a v Praze dne 12. 10. 2023. 
ZVEME VÁS - XXXII. konference RADIOKOMUNIKACE
Konference RADIOKOMUNIKACE se uskuteční ve dnech 17. - 18. 10. 2023. Můžete se těšit na více jak 20 přednášek specialistů z akademické, soukromé i veřejnoprávní sféry. Jedno z hlavních témat konference je příprava České republiky na světovou radiokomunikační konferenci, která se koná letos v Dubaji. 
400 testových otázek - Odborná způsobilost v elektrotechnice
Připravili jsme pro Vás brožuru s téměř 400 testovými otázkami z Odborné způsobilosti v elektrotechnice. Jednotlivé otázky obsahují (kromě správných odpovědí) také hypertexové odkazy na konkrétní vyhlášky, normy a zákony. 
BOFFIN - elektronická stavebnice pro kutily
Připravili jsme pro Vás nabídku elektronických stavebnic pro malé (ale i velké) kutily. Elektronická stavebnice obsahuje základní desku, do které se jednotlivé součástky nacvakávají. Výsledkem je fungující projekt, jako např. detektor lži, vodní poplach, rádio, měřič tlaku, detektor pohybu, laser a další velké množství vlastních projektů. S elektronickou stavebnicí BOFFIN se uživatelé jednoduchou a zábavnou formou naučí základům elektroniky a fyziky.
iiSEL® — Informační servis pro elektrotechniky
Naše dceřiná firma IN-EL spol. s r.o. poskytuje široké elektrotechnické veřejnosti komerční informační, poradenské a konzultační služby v oboru silnoproudé elektrotechniky jednak v tištěné (vydavatelství), pak také v elektronické podobě (internetový informační servis pro elektrotechniky – iiSEL®). Přispíváme tak k rozvoji české elektrotechniky a ke zvyšování odborné úrovně elektrotechniků a firem podnikajících v oborech elektro. Naše produkty jsou využívány jak k základnímu, tak i k celoživotnímu vzdělávání elektrotechniků.