Aktuality

Nová norma ČSN 33 2000-6 ed. 2Naši přenášející byli u toho !! - seminář o nově zaváděné normě na revize instalací
Zveme vás na odbornou akci, která je úvodní součástí bloku seminářů, zabývajících se elektrickou instalací z pohledu nových předpisů. Nová norma přináší další povinnosti nejen předpisové, ale i právní, jak pro revizní techniky, tak nově i pro projektanty a montážní firmy.

Seminář doplňuje jarní vzdělávací akci "Bezpečná elektoinstalace" - časopis ELEKTRO či Youtube.

Více informací >>>

Praktické pomůcky a tabulky pro elektrotechnikyElektrotechnik mezi paragrafy

Zveme vás na tradiční seminář ve spolupráci s Unií soudních znalců s bonusově zařazeným tématem o vlivu průchodu elektrického proudu lidským tělem. Letošní seminář se zabývá nejen rozborem platné legislativy ČR, včetně nových a budoucích českých technických norem, ale také riziky revizního technika při práci na starších elektrických instalacích či objektech.
Nebude chybět ani problematika a zkušenosti soudních znalců. .

Více informací >>>

nový projekt výuky revizních techniků!! NOVINKA - Unikátní projekt výuky pro revizní techniky elektro v ČR  !!

Představujeme Vám zajímavý a v ČR ojedinělý projekt praktické výuky pro revizní techniky elektrických zařízení s názvem Revizní zpráva od A do Z.
Ve spolupráci se společnostmi OEZ, Hakel, Illko a Elektrotrend jsme připravili první část projektu, který je určen především novým uchazečům o získání osvědčení RT. Netradiční zopakování tvorby revizní zprávy v ní naleznou i revizní technici, kteří již praxi provozují. 

Více informací >>>