• 25letzkušeností
  • 20technickýchoborů
  • 50odbornýchlektorů
  • 45tisícproškolených
 

Aktuality

Seminář pro revizní techniky, projektanty a montážní firmy s názvem Seminář se setkal s překvapivým zájmem - připravujeme pokračování v Praze !! 
Dne 10. 10. 2018 proběhl pod taktovkou Ing. Valena a Ing. Vojík seminář pro revizní techniky, projektanty a montážní firmy s názvem "Správné vymezení rozsahu revizní zprávy". Akce se zaměříla na problematiku, jak se lze správným vymezením rozsahu revize a jejím zpracováním vyvarovat potížím při jejím předkládání provozovateli a jak ovlivňuje projektování, montážní i revizní činnost nová norma na ochranu před úrazem el. proudem, a to vše po 1. červnu 2019.
Žhavým tématem také bylo "
proč v normě ČSN 33 2000-4-41 ed.3 již nejsou národní přílohy?"

Více informací >>>

XXVII. konference RadiokomunikaceNová odborná příručka společnosti IN-EL, spol. s r.o.
Představujeme novou příručku č. 106 - Provádění revizí elektrických instalací do 1 000 V v prostorách bez nebezpečí výbuchuTato kniha by měla být nejen základní pomůckou pro přípravu revizních techniků elektrických zařízení ke zkouškám odborné způsobilosti a pro jejich celoživotní vzdělávání, ale i užitečným dílem pro jejich každodenní praxi.

Více informací >>>

XXVII. konference RadiokomunikaceXXVIII. konference Radiokomunikace

Ve dnech 23. - 25. 10 2018 proběhne tradiční nejvýznamnější setkání odborníků a odborné veřejnosti z oblasti rozhlasového a televizního vysílání, satelitní a mobilní komunikace v České republice.

Více informací >>>

kurz Vyhlášky 50/78 Sb. se zaměřením na výbušné prostředíNový kurz Vyhlášky 50/78 Sb. se zaměřením na výbušné prostředí

Zveme Vás na nový kurz, jehož cílem je proškolit pracovníky v elektrotechnice dle
vyhlášky č. 50/1978 Sb. se zaměřením na výbušné prostředí a připravit je na zkoušku odbornosti, která je na závěr tohoto školení.

Více informací >>>