Aktuality

Nová norma ČSN 33 2000-6 ed. 2ARTEZ 2018 - Aktiv Revizních Techniků Elektrických Zařízení
Ve dnech 30. až 31. ledna 2018 proběhne 54. ročník aktivu, jehož hlavní náplnní bude problematika zavádění nové normy ČSN 33 2000-6 ed.2 do odborné praxe elektrotechniků a revizních techniků a rizika vyplývající z návaznosti na dříve i současně zaváděné normy.
Představíme Vám jedno z prvních srovnáních zkušeností odborníků a elektrotechnické veřejnosti, které budou základem pro zpracování Technické normalizační informace (TNI) k této normě během roku 2018.

Více informací >>>

UNIT slavi 25. výročí založení firmySlavíme 25 let a spouštíme nový projekt
Každý rok pro vás připravujeme nějakou zajímavost. Představujeme vám novinku pro techniky, kteří pracují v terénu. Tou je mobilní i internetová aplikace, která pomáhá evidovat zakázky, pořizovat fotografie prací, plánovat itinerář nebo materiál, který bude k zakázce potřeba.

Pro více informací nás kontaktujte >>> 

nový projekt výuky revizních technikůUnikátní projekt praktické výuky pro revizní techniky elektro

Představujeme Vám zajímavý a v ČR ojedinělý projekt praktické výuky pro revizní techniky elektrických zařízení s názvem Revizní zpráva od A do Z.
Ve spolupráci se společnostmi OEZ, Hakel, Illko a Elektrotrend jsme připravili první část projektu, který je určen především novým uchazečům o získání osvědčení RT. Netradiční zopakování tvorby revizní zprávy v ní naleznou i revizní technici, kteří již praxi provozují. 

Více informací >>>